S.A sevgili okurlarım,  biliyorum şu aralar bloğumu çok ihmal ediyorum ama inanın çok önemli nedenim var. Canım oğlum Emir ilkokul 1. sı...

S.A sevgili okurlarım, 
biliyorum şu aralar bloğumu çok ihmal ediyorum ama inanın çok önemli nedenim var. Canım oğlum Emir ilkokul 1. sınıfa pazartesi günü başladı. O her ne kadar anaokuluna gitmiş olsa da başka bir okul, başka öğretmen vede bambaşka arkadaşlar olduğu için biraz adapte olmakta zorlanıyor.


Bu seneki yeni eğitim sistemine göre 66 aylıklar zorunlu olduğu için biraz öğrenci yoğunluğu var. Ama benim oğlum zaten gidecekti 74 aylık olduğu için tam yaşında gidiyor.

Bu yeni okulumuzun ilk eğitim gününde beni çok şaşırtan vede sinir eden bir şey oldu. Bu ise, öğrencilerinin sınıflarını veliler kendi aralarında temizlik yaparak sınıfı temizlemek zorundaymış. Bu uygulama bana çok saçma geldi Çünkü okulun eğitim görevleri varken bu işin velilerin yapması sizce de çok saçma değil mi? acaba arkadaşlar bu uygulama sizlerin okulunda da var mı? yoksa sadece bu okula has bir uygulama mı? lütfen bana bilgi verin. Çünkü, eğer sadece bu okula has birşeyse M.E. me şikayette bulunacağım. 

Velilerin temizlik yapması haricinde okulumuzdan şimdilik çok memnunuz. Emir öğretmenini şimdiden sevmeye başladı. Okula ilk gittiği gün fotoğraf  makinesini de götürdüm resim çekerim diye ama ne yazık ki iki resimden başka resim çekemedim,  çünkü resim çekmeyi unutmuşum mm:(((


Şimdilik benden bu kadar kısa oldu biliyorum ama inanın en yakın zamanda bunu telafi edeceğim yine eskisi gibi bloğumu her gün güncellemeye çalışacağım.:))


Hoşça kalın.

Bana Ulaşabileceğiniz Diğer Sosyal Hesaplarım
Bumerang - Yazarkafe

UYARI

Bu blogta yer alan tüm yazılar bana aittir. Söz konusu içerikler benim iznim olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz.
Blogger tarafından desteklenmektedir.