İstanbul'a nasıl geldiğimi bir önceki postum da anlattım. Şimdi de postuma kaldığım odanın camından çektiğim manzaralar ile başlamak ...

İstanbul'a nasıl geldiğimi bir önceki postum da anlattım. Şimdi de postuma kaldığım odanın camından çektiğim manzaralar ile başlamak istiyorum.


 Odamızın penceresinden Sultan Ahmet camisi vede Ayasofya gözüküyordu. İlk odaya girdiğimde Sultan Ahmet camisini görünce çok sevindim. Çünkü İstanbul da en çok görmeyi istediğim yerlerden biride o idi. Gece görüntüsü ise bir başka harika idi hiç bıkmadan saatlerce o görüntüyü izleyebilirdim.:)Çok harika bir ışıklandırması var. Tek kelime ile  BAYILDIMMMM...:)


Odamıza yerleştikten sonra sahile indik.  Sahide gezinip balık ekmeğimizi yeyip, bol bol deniz havasını içimize çektikten sonra ilk başlarda da dediğim gibi en çok görmeyi arzuladığım Sultan Ahmet camisine gitmek için yola koyulduk.

Sultan Ahmet'e giderken...Eşim çocukların ellerinde tutup gidişi :) 
 Veee nihayet Sultan Ahmet camisinin avlusu içindeyim :)....
Allah'ım o ne kadar çok ihtişamlı bir cami; her karesi bir başka güzel insan izlemekten hiç bıkmıyor. Sırf bu cami için bile İstanbul da yaşamak isterdim. İstanbullu arkadaşlar ne kadar şanslısınız ki bu camiye sürekli görmek gibi bir imkanız var.


Camini dışı bir ayrı güzel, içi bir ayrı güzel...

Şimdi de size objektifime takılan resimlerle baş başa bırakıyorum...

O kadar güzel bir cami ki İstanbul da kısa bir zaman kalmama rağmen ikinci günde o camiye bir kez daha uğradım:) Ne yapayım camiyi izlemeye doyamadım:)) İkinci günü camiye giderken çekindiğimiz resim.


Benden şimdilik bu kadar ilerleyen günlerde de İstanbul gezisine kaldığım yerden devam edeceğim beni izlemede kalın...
Hoşça kalın.

Bana Ulaşabileceğiniz Diğer Sosyal Hesaplarım
Bumerang - Yazarkafe

UYARI

Bu blogta yer alan tüm yazılar bana aittir. Söz konusu içerikler benim iznim olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz.
Blogger tarafından desteklenmektedir.