Fotoğraf makineme kavuştum sonunda:)) öhem öhemmm var mı benden mutlusu şuanda?:)  Evet şimdi gelelim başlıkta da yazdığım tuniğe. bu şal b...

Fotoğraf makineme kavuştum sonunda:)) öhem öhemmm var mı benden mutlusu şuanda?:) 

Evet şimdi gelelim başlıkta da yazdığım tuniğe. bu şal benim sandığımda çeyizden kalma öylece duruyordu, bir aralar aynalı komidine örtü olarak kullandım ama daha sonrasında sıkıldım yine sandığa kaldırmıştım aslında şallar moda olunca kafama örtmek istedim ama delikli olduğu için hoş durmadı kulaklarımı belli etti o yüzden bende başka bir şeye dönüştürürüm diye bekliyordu.

Şaldan tunik yapma işini ise hemen hemene her blogda rastladım acaba bende yapsam mı ki? olur mu yoksa şal boşamı gider derken... Sonunda amaaaan ne olacaksa olsun diyerek şalı elime aldım birde makas boyun kısmını şalı ortalayıp hafifi arka kısmını uzun bırakarak kestim. Daha sonrasında ise kol kısmını ayarlayıp orayı boş bırakıp alt kısmını sonuna kadar diktim. Oldu mu benim bir işe yaramayan şalım yazlık bir tunik. Her neyse ben sözü fazla uzatmayayım, sizi fotoğraflarla baş başa bırakayım da siz karar verin olmuş mu olmamış mı:))

Belinede kemer taktım aslında kemersizde güzel oluyor ama ben kahverengi çanta kullanmak istediğim için o kemeri taktım. Çünkü o kemer çantama çok uyuyor.

Şalın yakında gözüküşü ise böyle idi, ben çok beğendim en azında artık şalım bir işe yaramış oldu.:))

Hepinize öpücükler.

Bumerang - Yazarkafe

UYARI

Bu blogta yer alan tüm yazılar bana aittir. Söz konusu içerikler benim iznim olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz.
Blogger tarafından desteklenmektedir.