Merhaba bloggerler, ufak bir virüs tehlikesinden sonra tekrardan görüştük. Allah'ıma binlerce kez şükürler olsun ki çabuk atlattım. Bend...

Merhaba bloggerler,
ufak bir virüs tehlikesinden sonra tekrardan görüştük. Allah'ıma binlerce kez şükürler olsun ki çabuk atlattım. Bende atlatır atlatmaz ilk fırsatta sizlerle gecikmiş postlarımı yayınlamak istedim.

Geçen cumartesi günü, ailecek düğüne gittik düğündeki kombinimi sizlere göstermek isterdim ama ne yazık ki resimlere baktım ki hiç boydan yok:((  genellikle otururken resim çekinmişim. Artık bu şekilde idare edin.

Düğünde, Avusturyadan gezmeye gelen görümcem bu postumda bahsetmiştim, onunla birlikte yeşil giyinmek istedik gelin görünce yeşiller içinde:)) Nasıl yakışmış mı?


Düğünde yine her zaman ki gibi en çok eğlenen çocuklar oldu. Kuzen çocukları o kadar çok eğlendiler ki onları birbirlerine sarılıp zıplarken halleri:)) Çocukluk başka bir şey...

Pazar günüde Kızılcahamamın kurt boğazına vede soğuk su piknik alanına gittik ama o gün için çekindiğimiz resimler görümcemde kaldığı için şimdi yayınlayamıyorum:( Resimler elime geçer geçmez ilk fırsatta onuda sizlerle paylaşacağım.

En kısa zamanda tekrar görüşmek üzere hoşça kalın...
Hepinize öpücükler.

Bumerang - Yazarkafe

UYARI

Bu blogta yer alan tüm yazılar bana aittir. Söz konusu içerikler benim iznim olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz.
Blogger tarafından desteklenmektedir.