Acısıyla tatlısıyla 7 yılı seninle birlikte dün devirdik 8. yıla girdik ama seninle sevgili olduğumuz zamanlarda acaba evlenebilir miyiz? Ev...

Acısıyla tatlısıyla 7 yılı seninle birlikte dün devirdik 8. yıla girdik ama seninle sevgili olduğumuz zamanlarda acaba evlenebilir miyiz? Evlenirsek kaç çocuğumuz olacak? diyerek hayaller kurduğumuz o zamanları daha dün gibi hatırlıyorum:))
Yüce Allah, 10 Temmuz 2005 yılında evlenmemizi nasip etti. Allah'ıma binlerce kez şükür ki seninle evlendim. Çünkü senden başkası ile ben, asla mutlu olamazdım iyi ki sen benim karşıma çıktın canım benim....

Evlilik yıl dönümüzde, dışarı çıkmadan çocuklarımızdan ayrılmadan evde hep birlikte çocuklarla beraber kutladık. Çünkü biz çocukları babaanneye bırakırsak biliyorum ki onları düşünmekten ne gecenin tadını alabilirdik nede kafamız rahat olurdu (acaba şimdi ne yapıyorlar, uyudular mı, yemek yediler mi) gibi sorular sürekli beynimizi kemirecekti bu yüzden bizde evde hep beraber kutladık.

Ben o akşam için bu masayı hazırladım. Ben, eşim ve çocuklar için. Önce güzel bir yemek yedik daha sonrasında ise çocukları uyutup baş başa kaldık.

O akşam ki menü: Tavuk suyu çorbası, bol yeşillikli nar ekşili salata, somon balığı kızartması, peynirli börek ve tatlı olarakta ellerimle yaptığım fındıklı baklava ama bakın hazır almadım kendim yaptım:)) sırf eşim için sabahtan mutfağa girdim ve akşama kadar uğraştım. Ama bence değdi kendim yaptım diye söylemiyorum ama hepside çok lezzetli idi:))

Buda eşimin bana evlilik yıl dönümü için aldığı kolye:)) çok hoşuma gitti şuanda halen boynumda takıyorum. Canım benim çok zariftir. ONA BURDAN BİR KEZ DAHA SÖYLÜYORUM  Kİ
SENİ ÇOOOOOOOOOK SEVİYORUM....

Benden bugünlük bu kadar sonra görüşmek dileği ile...
Hepinize öpücükler.

Bumerang - Yazarkafe

UYARI

Bu blogta yer alan tüm yazılar bana aittir. Söz konusu içerikler benim iznim olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz.
Blogger tarafından desteklenmektedir.