Cümleten hepinize hayırlı cumalar, ben şu aralar ara ara kpss ye çalışıyorum ama pek umudum yok artık kafam almıyor:( zaten çoğu konularıda...

Cümleten hepinize hayırlı cumalar, ben şu aralar ara ara kpss ye çalışıyorum ama pek umudum yok artık kafam almıyor:( zaten çoğu konularıda unutmuşum ama yinede son kez bir daha denemek adına kayıt yaptırdım. İnşallah bu sefer sorunsuz bir sınav zamanı geçiririmde başarabilirim. Allah herkese yardımcı olsun benide içinden ayırmasın amin.

Tabi sürekli ders çalış çalış olmuyor, arada birde başka şeylerle uğraşmak insana iyi geliyor:) onun için bende evde bulunan oğlumdan kalma kreş malzemelerini değerlendirmek adına üstelikte kitap ayracı ihtiyacımı karşılamak için çeşit çeşit kitap ayracı yaptım.Esma-ül hüsnanın esrarı buda şuaralar okuduğum yeni kitabım. Kitap ayraçlarını bu kitapta da denedim acaba hangisini kullansam diye ama en çok hoşuma tavşan gitti onu kullanıyorum.
Tabi kitap ayraçları beni kesmedi birde yaka broşu yaptım siyah kumaşın üzerini pullarla süsledim ortasına da bir düğme kondurdum olduda bitti.:))

Acaba broştan vazgeçip yüzük olarak mı kullansam diye düşündüm ama sonrasında vazgeçtim elimde çok büyük durdu en iyisi ben broş olarak kullanayım değil mi? arkadaşlar sizlerin fikirleri ne? bak şimdi merak ettim.

Tekrardan hepinize hayırlı cumalar, arkadaşlar dualarınızda benide unutmayın.

Hepinize öpücükler.
Bumerang - Yazarkafe

UYARI

Bu blogta yer alan tüm yazılar bana aittir. Söz konusu içerikler benim iznim olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz.
Blogger tarafından desteklenmektedir.