Merhabalar arkadaşlar, Bugün size dün eline ulaşan hediye paketinden bahsetmek istiyorum.:)) canım arkadaşım biriciğimin bloğundaki çekiliş...

 Merhabalar arkadaşlar,
Bugün size dün eline ulaşan hediye paketinden bahsetmek istiyorum.:)) canım arkadaşım biriciğimin bloğundaki çekilişinde bana çıkmıştı:) evet ilk defa şans bana güldü genelikle böyle hediye çekilişlerinde bana hiç çıkmazdı ama bu sefer çıktı. İlk önceleri inanamamıştım ama sonrasında çoook mutlu oldum hele birde hediye paketini elime alınca başka bir heyecan duydum.:))

Hediye almayı her insan sever, ama bu şekilde daha önceden tanımadığın sırf burda blog aleminde tanıdığım bir kişiden gelen hediye ise ayrı bir güzel oluyormuş biriciğiim sayesinde bu duyguyu da taddım. Ona burdan bir kez daha beni bu derece çok mutlu ettiği için teşekkür ederim.

Elime ilk aldığım hali bu şekilde idi, öyle bir heyecan vede titizlikle açtım ki paketi o anı hepinize göstermek isterdim. Kalbimden gelen ses sanki bir kuş kanat çırpıyormuş gibi pır pır ediyordu:))


 Kalbi güzel arkadaşımın, gönderdiği paketin içinde çıkan hediyeler ise bunlar:))


Paketin içinde çıkan bu not, 'canım umarım beğenirsin' demiş beğenmez miyim hiç:)) çoook beğendim canım yüreği güzel kendi güzel arkadaşım.


Çocukları da unutmamış istanbul şemalı birer tişört göndermiş. Benim çok hoşuma gitti hediyenin istanbuldan geldiğini ve ordan gelen bir hatıraymış gibi geldi. Özellikle tişörtler çocuklara tam geldi ne büyük nede küçük geldi tam üzerlerine oturdu sanki ölçmüşte almış gibi.


Bana gönderdiği bu şal ise, bir ayrı hoşuma gitti renkleri tam benlik en çok sevdiğim ve kullandığım renkleri içinde barındırıyor. Sürekli kullanacağım yazlık bir şal, şuaralar yapacağım kombinlerde sürekli yer alabilir. Çünkü bir sürü şekilde kombin etme imkanı var.

Avonun deodorantlarını ise zaten severek kullanırdım. Bu deodarandıda büyük bir zevkle kullanacağım.
Bu güzel arkadaşımızın bloğu ise burada isterseniz bir ziyaret edin. Çünkü tanıdığınıza pişman olmayacaksınız. Çok doğal ve samimi yazıları var insan okurken zevk alarak okuyor.

Hepinize öpücükler.

Bumerang - Yazarkafe

UYARI

Bu blogta yer alan tüm yazılar bana aittir. Söz konusu içerikler benim iznim olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz.
Blogger tarafından desteklenmektedir.