Ben bu buluz yenileme işini gerçekten de çok sevdim:) şimdi de bir başka düz desensiz bir buluzü bolara yaptım.Fotoğraf makinesi rengini tam...

Ben bu buluz yenileme işini gerçekten de çok sevdim:) şimdi de bir başka düz desensiz bir buluzü bolara yaptım.Fotoğraf makinesi rengini tam belli etmemiş,  lila rengi bir buluzdu yıkanınca çektiği için bel kısmı kısa geliyordu o yüzden bende kullanamıyordum bende ortasından makasla kesip kenarını siyah bir şeritle dikerek büzüştürdüm.


Siyah şeritli yerin yakından gözüküşü ise bu şekilde.

Kombin yapıp giydim bile:)) ama ne yazık ki giyilmiş halimin resmini çekecek kimse olmadığı için bu şekilde kombin yaptım ben size daha önce hiç sabırsız olduğumu söylemiş miydim hı hııı çok sabırsız olduğum için eşimin resmimi çekmesi için akşamı bekleyemedim. Malum Emir de babaannesin de olduğu için de resim çekecek kimse olmadığından şimdilik bu şekilde idare edin ilerde üzerimdeki halilinde resmini koyarım.


Rengi bu resimde daha çok net gözüküyor.

Hepinize öpücükler.

Bumerang - Yazarkafe

UYARI

Bu blogta yer alan tüm yazılar bana aittir. Söz konusu içerikler benim iznim olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz.
Blogger tarafından desteklenmektedir.