Merhabalar arkadaşlar  hepinizin güzel, sağlıklı bir hafta geçirmenizi dilerim.Ben bu haftaya bir özlemle girdim :( hayırlısı bakalım inşall...

Merhabalar arkadaşlar
 hepinizin güzel, sağlıklı bir hafta geçirmenizi dilerim.Ben bu haftaya bir özlemle girdim :( hayırlısı bakalım inşallah tüm haftayı bir özlemle geçirmem. Nedeni ise, canım oğlum Emir dün babannesinde kaldı  hiç ayrı kalmadığımız için şimdiden özledim.ühü ühüüüüüü

Dün gece görümcem Avusturyadan geldi. Emir'le yaş bir kızı var oğlum onunla oynamayı çok sevdiği için sırf onunla oynamak için babaannesinde kendisi kalmak istedi. Bizde bütün bir sene Kuran'ı Kerim öğrenmek için çok yorulduğundan güzel ve değişik bir kaç gün geçirsin diye izin verdik. İzin verdik vermesine ama gelde bize sor eşimle birlikte eve gidene kadar yolda acaba geri dönüp alsak mı? diyerek geldik eve gelince ise onun oyuncaklarını ve eşyaların görünce ben salya sümük ağlamaya başladım.Allah'ım ne kadar zormuş ayrılık her ne kadar kısa bir ayrılık olsada biz çok zorlanıyoruz Allah hiç kimseyi evladından ayrı bırakmasın.

Şimdide size oğlumun kurduğu bir masanın resmini koyuyorum. Benim oğlum çok ince ve zarif bir çocuk yaşına göre o kadar çok akıllı ki bazen çok korkuyorum nazar değecekte birşey olacak diye bu arada oğlum için bir maşallah dersiniz demi arkadaşlar.
Cumaretesi günü oğlumun sevdiği şeyleri hazırladım. Makarna, köfte, patates kızartması ve tatlı olarakta mozaik pasta onun resmini çekmeyi unuttuğum için resim koyamadım. Ben bunları hazırlayınca oğlumda 'anneciğim masayı ben kurayım mı sana ve babama süpriz olsun. Çünkü sen benim sevdiğim şeyleri hazırlamışsın beni çok mutlu ettin' deyip yanağımada bir öpücük kondurup hazırladı.:) 

...........
Görüncemin Avusturyadan bize getirdiği hediyeleri ise bunlar.


Özellikle ordan gelen çikolataları çok sevdiğimiz için çikolata ağırlıklı bir hediye olmuş sağolsun ailecek çok mutlu olduk:)

Bu da vücut kremi

Bunuda bana pantolan üstüne giyerim diye bir elbise almış. Ama ben böyle şeyleri kendime pek yakıştıramadığım için kullanmam o yüzden şimdilik gardolabını bekler sonrasında ise bir başkasına hediye ederim herhalde.

Emir ile Efe'ye de pijama takımı getirmiş polar olduğu için şimdi kullanmam ancak kışa giyerler.
Benden şimdilik bu kadar.
Hepinize öpücükler.
Bumerang - Yazarkafe

UYARI

Bu blogta yer alan tüm yazılar bana aittir. Söz konusu içerikler benim iznim olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz.
Blogger tarafından desteklenmektedir.