Kalın obi kemer benim en çok sevdiğim kemer tarzıdır.Düz renk bir etek yada elbiseye bir obi kemer kullanılarak çok şık bir kombin oluşturab...

Kalın obi kemer benim en çok sevdiğim kemer tarzıdır.Düz renk bir etek yada elbiseye bir obi kemer kullanılarak çok şık bir kombin oluşturabiliyorsunuz. Bunların deri görünümlü olanlarınıda çok seviyorum. Videodaki yöntemi kullanarak deri olanlarındanda yapılabilir. Bu fikir benim çok hoşuma gitti ilk fırsatta yapacağım. 

Neyse sözü fazla uzatmadan videoyu izleyelim bence, sizlerinde aklınızda fikirler oluşacak. Özellikle benim gibi dikiş işini yeni yeni öğrenenler için  öğretici bir video:)
Şimdi de size netten bulduğum hoşuma giden birkaç obi kemer modeli göstermek istiyorum.
Özellikle burda kravatı obi kemer olarak kullanılma fikride çok hoşuma gitti. Eşimizin kullandadığı kravatları değerlendirmek :)) bence güzel fikir.

Hepinize öpücükler
Bumerang - Yazarkafe

UYARI

Bu blogta yer alan tüm yazılar bana aittir. Söz konusu içerikler benim iznim olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz.
Blogger tarafından desteklenmektedir.