Merhabalar arkadaşlar,  ben bu değerlendirme işini çooook sevdim en son oğlumun pantolanına yaptığım değerlendirmeden sonra burda gördüğüm...

Merhabalar arkadaşlar, 
ben bu değerlendirme işini çooook sevdim en son oğlumun pantolanına yaptığım değerlendirmeden sonra burda gördüğüm bluz yenileme fikrinden yola çıkarak yaptım. Ordaki kişi bluzinden bolera yapmış bende hırka yaptım:))

Ben bu fikri dün gece gördüm ve kafamda bir şekil oluşturdum. Aklıma soktum ya bu fikri, gel uyu uyayabilirsen :) uyku tutmadı bende gece saat 2 de yataktan kalkıp yapmaya koyuldum hahahaaa eşim bunu duyunca benimle dalga geçiyor 'gece gece bununla uğraştın ha' diyerek ama ne yapayım ben öyleyim aklıma birşey girdiyse onu faaliyete geçirmem lazım yoksa uyku dahi tutmaz:) anlayacağınız öyle bir manyağım işte... Sonuç ise bu şimdilik çok hoşuma gitti sıkılana kadar giyerim.


Gece yaptığım için ilk halinin fotoğrafını çekmeyi unutmuşum eee gece gece fotoğraf çekmek aklıma gelmedi çünkü o an tek odaklandığım şey hırka yapmaktı:)) Kestiğim şey gömlek yakalı bir bluz çeşidi idi bel kısmı kısa geldiği için kullanamıyordum. Çıkardığım parçalar bunlardı.

Bugün sabah kombin yapıp giydim bile:)) Gören arkadaşlarımın çok hoşuna gitti bana yakıştırdılar sizce nasıl olmuş biraz ilerleme var mı? ilk değerlendirmeme göre:)) yoksa ben bu yenileme işini bırakayım mı? elime yüzümemi bulaştırıyorum.:))

Hepinize öpücükler.
Bumerang - Yazarkafe

UYARI

Bu blogta yer alan tüm yazılar bana aittir. Söz konusu içerikler benim iznim olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz.
Blogger tarafından desteklenmektedir.