Hayırlı geceler arkadaşlar nasılsınız? Umarım iyisinizdir. Beni sorarsanız aslında yorgunum eşim ve çocuklar uyudu, beni uyku tutmayınca be...

 Hayırlı geceler arkadaşlar nasılsınız? Umarım iyisinizdir.
Beni sorarsanız aslında yorgunum eşim ve çocuklar uyudu, beni uyku tutmayınca bende sorumlu bir blogger olduğum için sizlere sıcağı sıcağına bir post hazırlamak istedim.:))
Bugün ailecek havanın güzelliği fırsat bilip bir değişiklik olsun diye Ayaş'a pikniğe gittik. Lakin şansımıza bugünde ayaşta da (dut festivali) varmış:)) aslında çok yorgunum o yüzden yazamayacağım bende çektiğimiz resimlerle günü size özet olarak anlatmak istiyorum. Bugünde böyle olsun demi ama..:p
İlk olarak benim canlarımla başlamak istiyorum, iki kardeş piknikte çok mutlu olarak birbirlerine sarılmış şekilde:)

Mangal yapma işi kayınlarıma kaldı zavallılar güneşte mangalı yelleyeceğiz diye su gibi terlediler.Ama bakın Allah var etleri çok güzel pişirmişler o kadar uğraştıklarına değmiş ellerine sağlık.


 Yemekler yendi, çaylarımız içildi şimdi de okey sefası yapılıyor.


Başta dediğim gibi şansımıza o gün festival varmış, eeee o zaman yediklerimizi eritmek için festival alanına doğru ufak bir yürüyüş veeee Ankara'nın yerel bir sanatçısı gelmiş oyun havaları oynanıyor.O kadar iştahlı oynuyorlardı ki bizde dayanamayıp kurtlarımızı bir güzel döktük:))
Efem ise her şeyden habersiz kiraz yeme derdinde ee oğlumun en sevdiği iki meyvedir dut ve kiraz tamda festivaline gitmişken oğlum hiç kalır mı:))


Kapanışı da sevgili kayın validemle güzel bir poz vererek kapatalım. Kombin olarak ise rahat ve beni serin tutacak şeyleri tercih ettim tabiki yine o ceketimi kullandım bu aralar ceketim sırtıma yapışmış şekilde sürekli kullanır oldum:)) Benim çok hoşuma gidiyor bir sürü çeşit çeşit kombinleme imkanım oluyor.
Benden bugünlük bu kadar izninizle şimdi dinlenmeye gidiyorum.
Hepinize öpücükler.
Bumerang - Yazarkafe

UYARI

Bu blogta yer alan tüm yazılar bana aittir. Söz konusu içerikler benim iznim olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz.
Blogger tarafından desteklenmektedir.