Merhabalar bloggerler, havalar ne kadar da sıcak öyle hiç dışarı çıkılmıyor, Allah'ım senin hikmetinden sual edilmez ama bu şekilde g...

Merhabalar bloggerler,
havalar ne kadar da sıcak öyle hiç dışarı çıkılmıyor, Allah'ım senin hikmetinden sual edilmez ama bu şekilde giderse nasıl oruç tutacağız diye ben şimdiden kara kara düşünmekteyim. Allah yardımcımız olsun... amin.

...................

Bugün sabah öğleden önce market ihtiyacı için dışarı çıktığımda giydiğim bir kombinide sizlerle paylaşmak istiyorum. Çünkü ben normalde uzun elbiseleri başkaları giyince çok hoşuma gidiyor ama kendim giyince sanki hamile gibi gözüküyorum diyerekten pek kullanamıyorum.:((

Hava çok sıcak olunca serin tutar diyerekten hemide marketten başka bir yere uğramayacağım için bunları giyinip gittim. Sizce basıl olmuş hamile gibimi gözüküyorum bundan sora kullanayım mı? yoksa kullanmayayım mı? düşüncelerinizi benimle paylaşırsanız beni çok mutlu edersiniz.:))

tokideki sesin kombini

tokideki sesin kombini

Burda da yandan görünüşünü görün diye resim koydum.

tokideki sesin kombiniHepinize öpücükler.
Bumerang - Yazarkafe

UYARI

Bu blogta yer alan tüm yazılar bana aittir. Söz konusu içerikler benim iznim olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz.
Blogger tarafından desteklenmektedir.