Merhabalar arkadaşlar,  beni önceden izleyenler bilir, ailecek izlediğimiz ve hoşuma giden filmlerden bahsederim. Ölüm hattı da dün havanın ...

Merhabalar arkadaşlar, 
beni önceden izleyenler bilir, ailecek izlediğimiz ve hoşuma giden filmlerden bahsederim. Ölüm hattı da dün havanın sıcaklığı yüzünden uyku tutmayınca televizyonun kanallarını gezinirken rastladığımız bir film.


İlk başlarda öylesine izlemeye başladık, ama sonrasında ise öyle kapılmışız ki filme, hiç ses çıkmadan pür dikkat izlemeye başladık resmen evde çıt çıkmıyordu:)

Şimdide filmin konusu hakkında ufak olarak bahsetmek istiyorum.Ölüm Hattı (film), Cellular 2004 yapımlı gerilim filmidir.Filmin konusunda, neden kaçırıldığını bilmeyen bir kadının bulduğu parçalanmış telefon kablolarını birleştirmesiyle Ryan diye bir adama ulaşması ve ondan yardım istemesi konu alınıyor.

Jessica Martin yanı kaçırılan kadın, pek fazla ilginç olmayan ve sıradan bir hayat yaşamakta olan bir yüksek okul biyoloji öğretmenidir.Emlakçı bir kocası ve çok sevdiği bir oğlu vardır.Ryan yani telefonla aranan kişi ise, başıboş sıradan genç bir adamdır.Alttaki resim karesinde de Ryan'nın telefonla konuşarak kadını kurtarmaya çalıştığı anlardaki halinden bir karedir.Film de ayrıca o kadar çok aksiyon var ki o anlarda resmen filimi yaşıyormuşsun gibi hissediyorsun. Bir yandan gerilirken Ryanın komik hareketleri karşısında yüzünde de gülümseme oluşuyor.
Yani kısacası arkadaşlar ailecek izlenebilecek güzel, sürükleyici bir film. Eğer ki bu filimi halen izlemeyen varsa kesinlikle tavsiye ederim. İzleyin pişman olmayacaksınız üstüne üstelik bana minnettar kalacaksın böyle güzel bir filmi tavsiye ettiğim için:))

Hepinize öpücükler.
Bumerang - Yazarkafe

UYARI

Bu blogta yer alan tüm yazılar bana aittir. Söz konusu içerikler benim iznim olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz.
Blogger tarafından desteklenmektedir.