Dün msn haberde gezinirken magazin bölümünde rastladım ve çok tuhafıma giden resimler gördüm. Haberin başlığı ise şöyle idi ünlülerin esteti...

Dün msn haberde gezinirken magazin bölümünde rastladım ve çok tuhafıma giden resimler gördüm. Haberin başlığı ise şöyle idi ünlülerin estetiksiz halleri ve estetikli halleri ile birlikte resimleri, ekranlarda gördüğümüz güzel olarak tabir ettiğimiz ünlülerin aslında bir estetik hilesi ile değiştiklerini açıkça gösteren resimlerdi. Makyajı ise hiç işin içine katmıyorum bile, şöyle diyeyim ki  makyajsız hallerini gece rüyamızda görürsek sabaha dudağımız uçuklamış şekilde kalkarız herhalde:)) çünkü bakar mısınız bu iki hallerinde de makyaj var.

Benim anlatmama gerek yok, zaten resimler ne derece değiştiklerini  anlatıyor buyrun resimlere bakalım sizlerde benim düşündüğüm gibi mi düşünüyorsunuz?..

 
Şimdi diyeceksiniz ki bunlar zaten müslüman değiller inaçları farklı kişiler Türk sanatçılar bunlardan farklı mı diyeceksiniz? haklısınız farklı değiller belkide daha fazlalar bir Hülya Avşar, Ajda Pekkan, Seda Sayan, vb... kişiler belki bunlardan daha çok estetik var. Haberde resmi olan ünlüler bunlardı Türk ünlüler yoktu o yüzden onların resmini koymadım.

Bir mümin kadının en güzel estetiği ve makyajı hergün beş defa abdest almasıdır. der ve kaçarım yorum sizin.

Hepinize Öpücükler

Bumerang - Yazarkafe

UYARI

Bu blogta yer alan tüm yazılar bana aittir. Söz konusu içerikler benim iznim olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz.
Blogger tarafından desteklenmektedir.