Merhaba arkadaşlar, bugün  Emir'imin hatim töreni vardı.Oğlum, Allah'ın yardımı ile Kuran'ı Kerimi cuma günü hatim etti. Öğret...

Merhaba arkadaşlar,
bugün  Emir'imin hatim töreni vardı.Oğlum, Allah'ın yardımı ile Kuran'ı Kerimi cuma günü hatim etti. Öğretmenleri ile konuşup pazartesi günü hatim töreni yapmaya karar verdik. Veee yaptık:)) çok güzeldi canım oğlum benim yüzümü bir kez daha güldürüp onunla gurur duymama vesile oldu.

Tören anında kamerayı bir öğretmenine verip video çektirdim. O yüzden resim çekmeme pek zaman kalmadı ama yinede sırf sizin için birkaç kare resimler çektim. 

Şuanda duygularım çok yoğun olduğu için toparlayıp yazmakta zorluk çekiyorum:)) o yüzden de size bugün resimlerle anlatacağım.

Bu oğlumun hatim töreni için pastası, şuanda kelime-i şehadetle birlikte pasta kesiliyordu.

Canım oğlum pastası ile güzel bir poz verdi.


 Emir törene babaannesini de davet etti. Hep birlikte bir poz olmazsa olmazdı:)) demi ama

Burada da arkadaşlarının hediyelerini alırken oğlumun en çok örümcek adam gözlüğü dikkatini çekti. Canım kuzum öyle mutlu oldu ki 'Anne benim örümcek adam kostümüm vardıya onu giyer bu gözlüğüde takarım' diyerekten. çok mutlu oldu.


Emir'im arakadaşlarına balon dağıtırken şuanda da kız arkadaşlarına pembe balon bulup pembe balon verirken hali:)

  Oğlumun dağıttığı balonu hep birlikte şişirip havaya bıraktılar. Ne kadar da mutlular hep çocuk olarak kalmak var en ufak şeylerde mutlu olup eğlenebiliyorlar. Tören bitiminde de okulun dış kapısında resmini çektim elinde dosyası ileKardeşlik başka birşey canım kuzularım benim.

Çarşamba günüde büyük tören var inşallah o günüde anlatan da bir post hazırlarım:)


Hepinize öpücükler.
Bumerang - Yazarkafe

UYARI

Bu blogta yer alan tüm yazılar bana aittir. Söz konusu içerikler benim iznim olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz.
Blogger tarafından desteklenmektedir.