Hayırlı akşamlar dostlar,  hazır oğlumda uyumuşken bunu fırsat bilip attım kendimi bilgisayarın karşısına, eee ben bilgisayarı açar açmaz il...

Hayırlı akşamlar dostlar, 
hazır oğlumda uyumuşken bunu fırsat bilip attım kendimi bilgisayarın karşısına, eee ben bilgisayarı açar açmaz ilk önce blog alemine girip ne var ne yok bakınırım. İzlediğim diğer blog dostların, postlarına da bir göz attıktan sonra 2 gün önce bitirdiğim yazlık patiğimi sizlerle paylaşmak istedim.

Aynı modelden farklı renklerde 2 tane ördüm. Çünkü ben bu yazlık patikleri çok seviyorum ve genelliklede kullanırım. En çok kullandığım zamanlar ise bir misafirliğe gittiğim zaman başkasının terliklerini giyemediğim için terlik götürmek yerine bu patiklerimden götürüp onu giyiyorum. Ben severek kullanıyorum ilk patiğimi çok sevmiştiniz bakalım bunları da beğenecek misiniz?..


Pembe ve krem renklerini ben çok kullandığım için o renklerle ördüm hatta birde kahverengisini de örsem mi ki diye düşünüyorum. Çünkü örümü çok kolay üstelik ayakta da çok şık duruyor. Ayakta nasıl durduğunu göstermek maksadı ile şimdide ayağımdaki hallerini gösteriyorum.

Benden bu günlük bu kadar be kaçarım hepinize öpücükler.


Efem, küçük tosuncuğum şimdi de su çiçeği çıkarıyor :(( bütün aksilikler hastalıklar onu buluyor; zavallı kuzum benim, dün yüzünde küçük...

Efem, küçük tosuncuğum şimdi de su çiçeği çıkarıyor :(( bütün aksilikler hastalıklar onu buluyor; zavallı kuzum benim, dün yüzünde küçük küçük böcek ısırığı gibi bir şeyler gördüm. Ama açıkçası fazla dikkate almadım, alerji olmuş herhalde diye. Ama bugün sabah kalktığında bir baktım ki o kırmızılıklar kafasında, sırtında , karın kısmında da çıkmış. Onu o şekilde görünce çok telaşlandım hemen hasta haneye koştum. Doktor baktı 'bu su çiçeği dedi dikkat edin kaşımasın eğer ki karışsa iz kalır' dedi... Ve bize birde şurup yazıp gönderdi. Alttaki resimde hasta hanenin ön kısmındaki parkta çektim. 


Oğluşum şimdilik kaşımıyor iyi gibi normal şekilde televizyonun karşısında çizgi film izliyor umarım en yakın zamanda iyileşir.

Gözleri için ise de bu postumdan okuyabilirsiniz.Doktorlardan onay almıştık son olaraktan narkozdan da onayı alıp, göz doktoruna çıktık. Doktor salı gününe ayarlayıp randevuyu vermişti. Narkoz vurulup, bakılacaktı; ama bugünkü doktor bu şekilde olmaz erteletin dedi. Herhalde bu amali hayat işi yine kalacak, her şeyde bir hayır var derler ya, Allah biliyor. ben kendi kendime: ''Oğlumun narkoz vurulması hayırlı değil ki, sürekli bir şeyler çıkıp erteleniyor'' diye düşünüyorum.

Eşim, göz doktorunu arayıp durumu anlatacak, sonucunun ne olacağını bende bilmiyorum. Allah'a bol bol dua edip oğlum için hangisi hayırlı ise o olsun diyorum. Dostlar sizlerde dualarınızı eksik etmeyin.


Hoşça kalın.

Bana Ulaşabileceğiniz Diğer Sosyal Hesaplarım
Bumerang - Yazarkafe

UYARI

Bu blogta yer alan tüm yazılar bana aittir. Söz konusu içerikler benim iznim olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz.
Blogger tarafından desteklenmektedir.