Aşk yemini bu kitabı şuanda yeni bitirdim o sebepten size sıcağı sıcağına yazmak istedim. Kitap inanılmaz derece akıcı öyle bir büyülü d...

Aşk yemini bu kitabı şuanda yeni bitirdim o sebepten size sıcağı sıcağına yazmak istedim. Kitap inanılmaz derece akıcı öyle bir büyülü dünyası var ki resmen seni o dünyaya götürüyor. Yazarı barbara scott, size birşey itiraf edeyim mi ben normalde türk yazarlarının kitabını okurdum yabancı yazarlarınkini pek okumazdım bir kitabı alırken önce yazarlarına bakar tanıdık yada daha önce başka kitaplarını okuduğum türk yazarların kitabını alırdım ama AVM ye gittiğimde gözüme ilk çarpan kitap bu oldu önce alıp almamakta tereddüt ettim. Sonrasında ise almaya karar verdim ve kitabı aldım. Okumaya başladım.

 Normalde iki çocuk annesi olduğum için pek kitap okuma vaktim olmuyordu ama bu kitabı okumaya başlayınca devamlı ne olacağını merak ettiğim için okuma zamanlarını resmen oluşturdum. Her fırsatta kitabı okumaya koyuldum veeee bitirdim.

İsterseniz şimdide size kitabın içeriğinden biraz bahsedeyim. Ama önce size birşey sormak istiyorum 'İlk görüşte aşka inanıyor musunuz?' eğer ki cevabınız evet ise bu kitabı kesinlikle okuyun ama yok inanmam derseniz o zaman illaki okuyun demem:))

Kitapta, Morgan tiyatrocu bir ailenin kızı annesi ve babası ayrılmış babasının yanında kalıyor. Tiyatroya babasının yanına gelirken orada gördüğü Danieli ilk gördüğünde aşık olmuştur, ancak aşık olduğu adam bir başkası ile evlidir. Başarıcı bir tiyatrocu olan Daniel turneler çıkar ve seneler boyunca genç kız onu göremez. Morgan aradan yıllar geçmesine rağmen Danieli bir türlü aklından çıkaramamış ve başka bir erkeği sevememiştir. 

Tam umudunu kaybetmek üzere iken bu geçen sürede eşini kaybeden  ve bir oğlu olan Daniel ve Morganın yolları bir kez daha kesişir. Beklenmedik birşey olur ve Daniel Morgana evlenme teklifi eder. Ancak bu evlilik normal bir aşk evliliği değil anlaşmalı bir evlilik olacaktır. Morgan yıllarca hayalini kurduğu nikah masasında kendini bulur. 

Ancak Morgan ilk başlarda beklediği mutluluğu bulamaz Danielin eski eşinin vede Danielin karanlık geçmişi ile uğraşır veee sonuç olarak ise Daniel Morgana aşık olur ve bir kız çocukları olur. 

Ben size kısa olarak kitabın konusundan bahsettim ama asıl içeriğinde daha çok olaylar oluyor çok değişik entrigalar ve aşklar bu kitapta sizi bekliyor . Kitabı okumaya başlayınca anlayacaksınız, benim gibi kitabın büyüsüne kapılıp kurtulamayacaksınız. O sebepten ben okumanızı şiddetle tavsiye ederim.:)))

Hepinize öpücükler.

Bumerang - Yazarkafe

UYARI

Bu blogta yer alan tüm yazılar bana aittir. Söz konusu içerikler benim iznim olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz.
Blogger tarafından desteklenmektedir.