Sevgili arkadaşım duygu beni mimlemişti ama cevaplamak bir türlü kısmet olmamıştı:( ama canım inan sürekli aklımda idin cevaplayamadığım i...

Sevgili arkadaşım duygu beni mimlemişti ama cevaplamak bir türlü kısmet olmamıştı:( ama canım inan sürekli aklımda idin cevaplayamadığım için rahatsız oluyordum. O sebepten biran önce cevaplayıp rahatlamak istiyorum.

1-KENDİNİ NASIL HİSSEDİYORSUN?
Ben kendimi huzurlu, mutlu, sağlıklı ama Mevlamın bana verdiği bütün bu nimetlere yeteri kadar şükür edemediğimi düşünüyorum.

2-REENKARNASYON GERÇEK OLSA BU DÜNYAYA NE OLARAK DÖNMEK İSTERDİN?
Bu dünyaya geri gelmek diye birşey yoktur o sebepten bunu hiç düşünmedim.


3-VURULDUĞUN DİZİLERDEN AKLINA GELENLER?
Ben bundan 3 ay önce tam bir dizi koliktim tüm dizileri takip ederdim hergün için ayrı bir dizim vardı ama bu olay çocuklar vede ailemiz üzerinde kötü tepkilere yol açınca yasak koyduk, evde dizi izlemiyoruz sadece kurtlar vadisi pusu başka dizi izlemiyoruz.

4-SON ZAMANLARDA İZLEDİĞİN HANGİ FİLMİ EN ÇOK BEĞENDİN?
Benim postlarımı takip edenler bilir bizim evde cumartesi akşamları film izleme günüdür. Malüm iki çocuklu bir anne olduğum için öyle sinemalara gitip film izleme imkanımız olmuyor bizde evde izliyoruz. Şimdi düşündümde aklımda hangi film kalmış diye ilk aklıma gelen film 'musallat 2 lanet' aklıma geldi demek ki en son etkilendiğim film o:)) Bu arada filmdende anlayacağınız üzere tam bir korku ve gerilim filmi hastasıyım.


5-EN SEVDİĞİN ' THE SMİTHS' ŞARKISI HANGİSİ?
:))) Birşey itiraf edeyim mi? o da ne şarkıcı mı ben bu ismi daha yeni duyuyorum. Şimdi netten baktım da şarkıcı bir grupmuş ama şimdi şarkılarını dinleyemeyeceğim çünkü benim ufaklık uyuyor. Uyanınca dinleyeceğim merak ettim nasıl bir grupmuş ki böyle mimlere madde olarak konuluyor. Kim bilir belki bu mim sayesinde bir the smiths hayranı olurum. hahahaaaa

 Veeeee bitti duyguya tekrardan teşekkür ederim bana böyle güzel bir mim ile mimlediği için.

Hepinize öpücükler.

Sevgili NİLCE BİRŞEYLER bloğunun sahibi arkadaşım benim bloğuma gelip ödülün var dedi. Ben ki daha mimi yeni yeni öğrenmişken birde ödü...


Sevgili NİLCE BİRŞEYLER bloğunun sahibi arkadaşım benim bloğuma gelip ödülün var dedi. Ben ki daha mimi yeni yeni öğrenmişken birde ödül ortaya çıktı önce anlamadım bu ne acaba ne yapacam diye sonra diğer bloglardan da gördüğüme göre bunu da mim gibi bazı şeyler cevaplamam gerekiyormuş.

Evet şimdi bu ödülün kurallarını yerine getirelim...

1- SİZDE BU ÖDÜLÜ 11 BLOĞA GÖNDERİN
Ben bu ödülü tüm izleyicilerime göndermek istiyorum. Çünkü bence tüm blog yazan arkadaşlar blogları için bir çaba ve emek veriyorlar o sebepten bu ödüle fazlasıyla hak ediyorlar.

2-ÖDÜL ALDIKLARINI GİDİP BLOGLARA HABER VERMENİZ GEREKİYOR
:)) Ama ben 132 kişiye gönderdiğim için bu şıkkı yerine getiremeyeceğim. Üstelik başka bloglardanda ödül alanlar var şimdi kim aldı kim almadı bilemeyeceğim o sebepten bu postu okuyunca nasıl olsa haberleri olacaklar demi ama.:)

3-KENDİNİZLE İLGİLİ 7 GERÇEĞİ PAYLAŞIYORUZ
Hımm bir düşüneyim...... ilk aklıma gelen 7 şeyi söylüyorum. Umarım eşim bu postumu okumaz:)))
-inatçıyım
-duygusalım
-nazlıyım
-eşime mecburi bırakarak ev işi yaptırmak çok hoşuma gider:)) eee o ben erkeğim çalışıyorum diyerek yapmazsa bende onun için komple kurarak yaptırırım.
-aileme çok düşkünüm
-gezmeyi çok severim
- ve son olarak boş zamanlarımda blog ve face sayfası ile uğraşmaktan çok zevk alırım.

4-SİZE ÖDÜL VEREN KİŞİYE TEŞEKKÜR EDİN
Sevgili nilce birşeyler blog sahibi bana bu ödülü vermeye layık gördüğün için çook teşekkür ederim. Umarım bloğunda nice güzel paylaşımlarda bulunursun ve daha bir sürü ödüller alırsın.

5-ÖDÜL FOTOSUNU BLOĞUNUZA EKLİYORSUNUZ
İlk başa ekledim bile:) hıhıhı
veeee bitti

Hepinize Öpücükler
Bumerang - Yazarkafe

UYARI

Bu blogta yer alan tüm yazılar bana aittir. Söz konusu içerikler benim iznim olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz.
Blogger tarafından desteklenmektedir.