13 Nisan, bu gün benim doğum günüm rahmetli anacığım beni bugün sabah doğurmuş. Ben aslında özel günleri kutlamayı çok severim ama nedense...

13 Nisan, bu gün benim doğum günüm rahmetli anacığım beni bugün sabah doğurmuş. Ben aslında özel günleri kutlamayı çok severim ama nedense kendi doğum günümü kutlamaktan pek hoşlanmıyorum. Sebebine gelirsek nedeni iki tane birincisi, annemin beni doğurmak için kim bilir ne kadar acı çekti ama murvetimi göremeden öldüğünün aklıma gelmesi, ikinci nedeni ise bir yaş daha yaşlanmış olmam:(( 30 a merdiven dayadım.

O sebeplerden dolayı hiç bir hazırlık yapmadım hatta eşime de önceden 'özel günlerinin hiçbirini atlamanı istemem ama sadece benim doğum günümü kutlamak için süpriz yapma istemiyorum' diye belirttiğim için hiç birşey beklemiyordum.Daha ki! Eşim eve gelene kadar, normal bir günmüş gibi geçiyordu.

Ama canım aşkım yinede benim istememe rağmen içi rahat etmemiş hiç olmazsa ailecek bir pasta yiyelim diye sabah pastahaneye bir pasta siparişi vermiş. Akşam eve dönüşte de elinde bir pasta ile geldi. Altta ki pastam gerçi resmi oğluşum çektiği için tam ayarlayamamış ama neyse artık idare edin.:) Burada da oğluşlarımla birlikteyim, canlarım benim benim için en büyük hediye onların varlığı:))Babaannem de bizde olduğu için oda, bizim bu aile tablomuzda bulundu canım tompişim :))Bu arada yarında eşimin doğum günü onun pastasını kendim yapmak istiyorum hatta bu postumda da belirtmiştim. 

Ben şeker hamurunun tarifini aldım nasıl yapıdığınıda öğrendim yemek sitelerinden vede blogcu arkadaşların postlarını okuyarak ama lakin malzemelerini bulamadım. Arkadaşlar aranızda Ankara da yaşayıpta şeker hamuru yapan kişilere sesleniyorum sizler şeker hamurunun malzemelerini nerden alıyorsunuz? ben bulamadım böhööö:((

Hoşça kalın.

Bana Ulaşabileceğiniz Diğer Sosyal Hesaplarım

Bumerang - Yazarkafe

UYARI

Bu blogta yer alan tüm yazılar bana aittir. Söz konusu içerikler benim iznim olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz.
Blogger tarafından desteklenmektedir.