Selamün Aleyküm arkadaşlar, babaannem halen bende olduğu için pek blogla ilgilenemiyorum sizin yazdıklarınıza yorumlar yapamıyorum kusura ...

Selamün Aleyküm arkadaşlar, babaannem halen bende olduğu için pek blogla ilgilenemiyorum sizin yazdıklarınıza yorumlar yapamıyorum kusura bakmayın, ama elimden geldiği kadar arada bir girip sizlerin paylaştıklarınızı okuyorum bunu belirtmek isterim.

Bir önceki postumda da dediğim gibi bahar temizliği yapmıştım. İşte o zaman sandığımın içinide açıp içindekilerini havalandırıp sandığın içini silip yeniden yerleştirdim. Bu işlemleri yaparken çıkardığım çeyizlerimin birkaçının resmini çektim sizlerle paylaşmak için.

 Şimdide buyrun çeyizime bakmaya :)) pek fazla birşey çekmedim. Sebebine gelirsek önce aklıma gelmedi diğerlerini güzelce katlayıp yerleştirdim havlu ve çarşafları katlarken aklıma geldi bende onları çektim diğerlerini tekrar dağıtıp resmini çekmeye açıkçası biraz üşendim. O yüzden onları sonra çeker sizlerle paylaşırım...
Hoşça kalın.

Bana Ulaşabileceğiniz Diğer Sosyal Hesaplarım

Bumerang - Yazarkafe

UYARI

Bu blogta yer alan tüm yazılar bana aittir. Söz konusu içerikler benim iznim olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz.
Blogger tarafından desteklenmektedir.