Merhabalar sevgili dostlar, işlerimin yoğunluğu yüzünden buraya pek giremedim. Ama itiraf etmeliyim ki burayı çook özlemişim. Hepinizle ay...

Merhabalar sevgili dostlar, işlerimin yoğunluğu yüzünden buraya pek giremedim. Ama itiraf etmeliyim ki burayı çook özlemişim. Hepinizle ayrı ayrı kucaklaşıp özlem gidermek isterdim.:)

İşlerimin yoğunluğunun sebebine gelirsek, eeee malum  bahar geldi. Bu ne demek biz kadınlar için? Tabiki de bahar temizliği vakti geldi de geçiyor bile demek:)) bende o sebepten dolayı kolları sıvadım. Koyuldum temizliğe dip bucak nere varsa temizledim öyle ki benim çeyiz sandığımın içine kadar temizlik yaptım. Ohhhh! şimdi her yerim mis gibi oldu.

Tam temizliğimi işimi bitirdim demişken bana bir telefon geldi teyze oğlu senelik izine ayrılmış o sebepten benim yanıma da gelip beni de ziyaret etmek istedi. Bende bu habere çok sevindim eee tabi biraz gurbetlik olunca, insan  böyle haberleri duyunca bir ayrı heycanlanıyor.... Neyse benim çenem yine düştü snırım o yüzden fazla uzatmadan konuya geçip sizleri resimlerle başbaşa bırakayım.


Teyze oğlu, eşi, kızı,kız kardeşi ve babaannemle birlikte gelmişler. Yanımda iki gün kaldılar ama inanırmısınız o iki günün nasıl geçtiğini anlamadım tabir caizse su gibi gelip geçti sanki...

Bu gün onlar gitti:(( ama babaannemi göndermedim yanımda biraz daha dursun onunla biraz daha özlem gidereyim diye, benim canım pamuk babaannem yanımda kaldı da Allah' tan da diğerlerin gidişi o yüzden beni çok fazla sarsmadı.
Bunlarda onlarla birlikte yaptığımız mamalar:))Hoşça kalın.

Bana Ulaşabileceğiniz Diğer Sosyal Hesaplarım

Bumerang - Yazarkafe

UYARI

Bu blogta yer alan tüm yazılar bana aittir. Söz konusu içerikler benim iznim olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz.
Blogger tarafından desteklenmektedir.