Yarın nisan ayına giriyoruz, bu yüzden beni bir telaş sardı. Çünkü canlar nisanda tam 3 tane kişinin doğum günü var o yüzden benim için ön...

Yarın nisan ayına giriyoruz, bu yüzden beni bir telaş sardı. Çünkü canlar nisanda tam 3 tane kişinin doğum günü var o yüzden benim için önemli aylardan biridir.:))

Ben normalde yaş pastayı dışarıdan sipariş verirdim ama bu sefer farklı olsun istiyorum. Kendim yapmak istiyorum bakalım becerebilecek miyim. Daha önceleri pandispanya keki ile klasik yaş pasta yapmışlığım var ama hani şu şeker hamuru ile yapılanlardan daha önceleri hiç yapmadım. O yüzden bu seferde şeker hamuru ile denemek istiyorum.

Bende netten şimdiden araştırmaya başladım bakalım o şekilde değişik, tasarım nasıl pastalar var diye ama inan ben izlerken yoruldum. Öyle güzel vede meşakkatli pasta modelleri var ki resmen ağzım bir karış açık kaldı:))  beğendiğim modellerin resimlerini koydum ki sizlerde bakın ve bana fikir verin bunlardan nasıl yapabilirim yada bu pastalardan tarif veren bildiğiniz güvenli web sitesi varsa adresini bana verirseniz sevinirim.

Tam oğlum Emirlik bu pasta bayıldım

 Buda olabilir özellikle son günlerde onda bir şimşek takıntısı var  hani şu arabalar filmi varya onu 10 defa izlemiştir belki :))Buda güzel ama bu daha çok yılbaşını anımsattığı için bunu eleyebilirim 
Gördüğünüz gibi hepsi de birbirinden güzel özellikle oğlum Emir'in kini bunların birinden yapmak istiyorum.

Hoşça kalın.

Bana Ulaşabileceğiniz Diğer Sosyal Hesaplarım

Bumerang - Yazarkafe

UYARI

Bu blogta yer alan tüm yazılar bana aittir. Söz konusu içerikler benim iznim olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz.
Blogger tarafından desteklenmektedir.