Selamun aleyküm dostlar, yine karşınızda bir kombinle karşı karşıyayım :)) bu seferki biraz farklı, sizden  fikirde almak istiyorum. Si...


Selamun aleyküm dostlar, yine karşınızda bir kombinle karşı karşıyayım :)) bu seferki biraz farklı, sizden  fikirde almak istiyorum. Sizlerin o güzel fikirlerine de ihtiyacım var. Bu alttaki eteğimi babaannem bana hediye olarak almıştı kırmızı beyaz renginde, kumaşı saten, balık etek tarzında, vücuduma tam oturuyor bana çok yakışıyor. Lakin fazla kombin alternatif bulamadığım için çok kullanamıyorum. Ben iki şekilde kombinleyebiliyorum sizce daha değişik farklı şekilde nasıl kombinleyebilirim fikri olan varsa benimle paylaşmasını çok isterim.

Tam da bahar havasına bürünmüşken bu eteğimi kullanmak istiyorum. Kış boyunca hiç kullanmadım her ne kadar bu kış beyaz moda olsa da ben beyaz rengi kışın kullanmayı pek sevmiyorum .Ben ' zürafanın düşkünü beyaz giyer kış günü ' sözüne çok hak veririm. Beyaz rengi bende her zaman için yazı sıcaklığı anımsatmıştır. Herneyse  sözü fazla uzatmadan size kullandığım kombin tarzını sizlere göstermek istiyorum.


kırmızı-beyaz-etek-kombini


kırmızı-beyaz-etek-kombini

Bu ilk kombin beyaz saten gömlekle kullanıyorum, akşamları serin olduğunda da kırmızı hırkamı üzerime alarak kullanırım.

kırmızı-beyaz-etek-kombini


kırmızı-beyaz-etek-kombini


Bu da ikinci şekli beyaz ceket ile kullanıyorum içine kırmızı badi giyerek bundan başka şekilde de  kullanamıyorum mesela siyahla kullanmak istiyorum ama renklerinden dolayı hoş olmaz diyerekten tekrar vazgeçiyorum.

Hepinize kucak dolusu öpücükler
Muhabbetle kalın...:)

Bumerang - Yazarkafe

UYARI

Bu blogta yer alan tüm yazılar bana aittir. Söz konusu içerikler benim iznim olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz.
Blogger tarafından desteklenmektedir.