Sevgili arkadaşım Derya beni mimlemiş benim bu ilk mimim olduğu için dolası ile biraz tedirginlik var. Bir hata yapar mıyım diye, mimi...

Sevgili arkadaşım Derya beni mimlemiş benim bu ilk mimim olduğu için dolası ile biraz tedirginlik var. Bir hata yapar mıyım diye, mimin konusu insanın takıntıları önce şöyle bir düşündüm benim bir takıntım var mı diye sonrasında aklıma o kadar çok şeyler geldi ki biran kendi kendime ben ne kadar takıntılı insanmışım böyle dedim :)) ilk aklıma gelen beş takıntılarım şunlar:

1-Tozlu ortamlarda bulunamıyorum. Eğer bir yerde toz varsa onu da görmüşsem huylanır kaşınmaya başlarım :)) ya o tozu silmem lazım yada o ortamdan gitmem lazım.:)) Yoksa devamlı kaşınır sürekli gözüm o toza takılmış şekilde kalırım.

2-Bir uyum takıntısı var bende, her ne kadar bu sene bir renk patlatmak moda olsa da ben o şekilde giyinemiyorum giydiğim her şey tas tamam uyumlu olmalı yoksa kendimi çok paçoz şekilde hissediyorum. Ama başkalarında renk patlatmış şekilde gördüğüm zaman hoşuma gidiyor onlara yakıştırıyorum ama kendim kesinlikle kullanamıyorum.

3-Bir yemeye gittiğim zaman çatal ve kaşığımı peçete ile silmeden kullanamıyorum. Bunu biraz çekinerek yapıyorum sonuçta o ev sahibinin ağrına gider demi ama, pis mi benim çatal, kaşığım diye düşünmesine sebep olurum diyerek mümkün mertebe ev sahibi mutfağa gittiği zamanlarda silerim.

4-Makyajsız dışarı çıkamıyorum en azından bir ruj ve sürme sürmem lazım :)) gittiğim yer önemli değil bir AVM olsun kayın validem olsun illaki sürmemi rujumu sürüp o şekilde gitmem lazım. Yoksa kendimde bir eksiklik varmış gibi hissediyorum.

5-Hayvanlara dokunamıyorum sakın beni yanlış anlamayın onları çok severim uzaktan severim. Hayvanlara zarar verenlere uyarırım ama elimle onlara dokunamıyorum.

Şimdi de sanırsam diğer blogları mimlemem lazım. Hımmmm önce bir düşüneyim, tamam buldum hıhıııı
sinopee
değmesin yağlı boya
kelebek misali
mümine
keshkule
Aklıma gelen şimdilik bunlar eğer cevaplamak isteyen başka kişiler varsa onlarda cevaplayabilirler.

Mimlediğim arkadaşlarda cevaplarlarsa sevinirim :)) eğer  zamanımız yok cevaplayamayacağım derlerse de hiç kırılmam. Ama sadece bana nedeni bildirilerse sevinirim. Cevaplayacak olan arkadaşlara şimdiden kolay gelsin.


Hepinize iyi pazarlar...

Bumerang - Yazarkafe

UYARI

Bu blogta yer alan tüm yazılar bana aittir. Söz konusu içerikler benim iznim olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz.
Blogger tarafından desteklenmektedir.