Bugün yine soğuk, rüzgarlı bir Ankara sabahı ile güne başladık. Havanın soğukluğu yüzünden okullar iki gün tatil o yüzden Emirim, iki gün...

Bugün yine soğuk, rüzgarlı bir Ankara sabahı ile güne başladık. Havanın soğukluğu yüzünden okullar iki gün tatil o yüzden Emirim, iki gündür evde bu havanın soğukluğu en çok onun işine yaradı hani :)

Sabah eşimi işe gönderdikten sonra, kuzucuklarım uyandı onlarla birlikte  güzel bir kahvaltı yaptık. Sonra onlar oyuna daldı bende normal günlük yaptığım ev toparlama işine koyuldum işim bittikten sonra baktım ki benimkiler çizgi film izlemeye koyulmuşlar bende o sesliği fırsat bilip yeni aldığım romanı okumaya koyuldum.Bu romanı geçen pazar günü avmde almıştım Barbara Scott un aşk yemini kitabı henüz daha başındayım ama anladığım kadarı ile karşılıksız hüzünlü bir aşkı anlatıyor. Beni hemen içine alıyor, sürükleyici bir roman onu okurken resmen o aşkı yaşıyormuşum gibi hissetiyorum. Bitirdikten sonra daha açıklayıcı olarak ne anlattığını anlatan size bir post yazarım.

Saat 11 gibi bizimkiler yine açıkmışlar ' Anne kaynımız acıktı ' diye yanıma geldiler bende onlara çok sevdikleri krepten yaptım öyle iştahlı yiyorlardı ki benimde canım çekti birlikte afiyetle yedik eee kilosuna dikkat eden biri olarak bu aldığım kaloriler beni rahatsız etti. :(( Bende benim özel içeceğim olan hazmı kolaylaştırıcı bağırsakları çalıştırıcı bitki çayımı hazırladım ki hazım etmekte yardımcım olsun diye :)
afiyetle içtim...:)
Hoşça kalın.
Bana Ulaşabileceğiniz Diğer Sosyal Hesaplarım
Bumerang - Yazarkafe

UYARI

Bu blogta yer alan tüm yazılar bana aittir. Söz konusu içerikler benim iznim olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz.
Blogger tarafından desteklenmektedir.