Evimde bir değişiklik istiyorum, evet bu söz son zamanlarda sürekli aklımdan geçirdiğim ama bir türlü gerçekleştiremediğim bir düşünce ha...

Evimde bir değişiklik istiyorum, evet bu söz son zamanlarda sürekli aklımdan geçirdiğim ama bir türlü gerçekleştiremediğim bir düşünce havaların güzelleşmesini dört gözle bekliyorum  'lütfen lütfen düzel artık' diye sürekli gözüm havanın üstünde :)) 

bana kalırsa hava bu şekilde iken en azından salonu badana yapmak istiyorum. Ama eşim, olmaz olmaz diye tutturuyor biraz daha bekle daha ne kadar bekleyeceksem :(

Değişikliğe gelince ben tüm evi duvar kağıdı ile kaplamak istiyorum ama eşim olmaz boyayalım diye salon için boyaları aldı bile, ama bakalım onu ikna edebilirsem en azından yatak odasını duvar kağıdı ile kaplamak istiyorum.

Netten duvar kağıtlı yatak odası modelleri araştırmaya başladım bile:))Şimdi size de benim beğendiğim birkaç modelleri göstereceğim bakalım sizler hangisini beğeneceksiniz.

Hoşça kalın.
Bana Ulaşabileceğiniz Diğer Sosyal Hesaplarım
Bumerang - Yazarkafe

UYARI

Bu blogta yer alan tüm yazılar bana aittir. Söz konusu içerikler benim iznim olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz.
Blogger tarafından desteklenmektedir.