Olmuyor, olmuyor, olmuyoooooor! arkadaşlar şuanda kendime çook kızıyorum bu kadar beceriksiz olunmaz diyerekten hani bir masal vardır ya ...

Olmuyor, olmuyor, olmuyoooooor! arkadaşlar şuanda kendime çook kızıyorum bu kadar beceriksiz olunmaz diyerekten hani bir masal vardır ya pamuk prenses ve yedi cüceler o masalda ki cadı karakteri  'ayna ayna söyle bana bu ülkede benden daha güzeli var mı?' diyor ya bende şuan kendime 'ayna ayna söyle bana bu dünyada benden daha beceriksizi var mı?' diye aynaya sormak istiyorum. Ama ben cevabının cadı gibi yok denmesini istemiyorum ben tersini var olmasını istiyorum.

Şimdi bana doğal olaraktan soracaksınız ne oldu neden öyle diyorsun diyerek-ten neden mi öyle diyorum ben beceriksizim çünkü araba sürmeyi bir türlü öğrenemedim.

Zavallı eşim benim araba sürmemi benden daha çook istediği için, her pazar en az yarım saat arabayı bana verip öğretmeye çalışır. Ama nafile olmuyor, olmuyor:((

Bizim evimiz şehirden biraz uzakta sakin bir yerde olduğu için, araba kullanılmaya müsait yerler var. Ben oralarda dolaşarak sürmeye çalışırım ama hiçbirinde de güzel tamamen arabaya hakim olarak süremem. Ancak yanımda eşim olacak o bana söyleyecek 'şöyle yap böyle yap' diyerekten.

Bu pazarda eşim bana 'yok sen buralarda sürmeyi öğrenemeyecen' dedi bana arabayı ana yolda verdi etrafımdan arabalar vızır vızır geçiyor bende çok tırstım ' Olmaz olmaz aşkım verme ben yapamam' dediysem de beni dinlemedi. 'Yaparsın sen ancak bu şekilde cesaretlen-irsin' dedi. Arabayı bana verdi vermesine de, ama yine olmadı :(( ben sürücü koltuğuna oturur oturmaz resmen elim ayağım titriyor özellikle de yanımdan araba geçerken bende bir panik 'aşkım aşkım ne yapmam gerek' diyerek avaz avaz bağırıyorum.

Kendime olan güvenim resmen gitti. Sanki hiçbir zaman araba sürmeyi öğrenemeyecekmişim gibi geliyor. Trafiğe kendi başıma çıkıp araba kullanamayacağım herhalde :((

Arkadaşlar sizlerin arasında araba sürmeyi bileniniz var mı?  Varsa eğer nasıl öğrendiniz?  Trafikte sürmeye nasıl cesaret ettiniz?  Lütfen bana fikir verin?


Bende böyle trafiğe çıkmak istiyorummmm:((

Arkadaşlar Hindistanlı kadınlar erkelerden daha iyi araba süre-biliyorlarmış bunu biliyor muydunuz?
bak şimdi onları kıskandım ne yani onlar bizlerden daha mı cesaretliler?

Hoşça kalın.
Bana Ulaşabileceğiniz Diğer Sosyal Hesaplarım
Bumerang - Yazarkafe

UYARI

Bu blogta yer alan tüm yazılar bana aittir. Söz konusu içerikler benim iznim olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz.
Blogger tarafından desteklenmektedir.