Herkesin bir hobisi,becerisi,yeteneği vardır ya işte benim yeteneğimde örgüdür tığ ve şişle çok değişik enteresan şeyler örerim. Örgü der...

Herkesin bir hobisi,becerisi,yeteneği vardır ya işte benim yeteneğimde örgüdür tığ ve şişle çok değişik enteresan şeyler örerim. Örgü dergilerinden gördüğüm şeyleri bir hevesle başlarım ama çoğunun sonucu gelmez hemen sıkılırım. Herhalde bu huyum koç burcu olduğum için, çok maymun iştahlıyımdır neyse sözü fazla uzatmadan mevzuya geçeyim.

En son sizlerle de paylaştığım sevgililer günü için ördüğüm çiçeklerden başka hiç bir şey örmemiştim, Bazı blogcu arkadaşların yeteneklerini değerlendirerek çok güzel şeyler yaptıklarını gördüm. Heveslendim birazcıkta kıskandım :)),,, şaka şaka


Bende artmış ipleri, öyle başlayıp bitiremediğim daha doğrusu bitirmediğim şeyleri koyduğum bir kutu vardır. Onun içini karıştırırken içinde yarım kalmış bir bolero dikkatimi çekti . Sanırsam ben bu bole-rayı bundan iki yıl önce başlamıştım ama çabuk sıkıldığım için tamamlamadan bırakmıştım işte o bole rayı tam şimdi de kış badilerimin üzerine giyebilirim diye düşünerek tamamlamaya karar verdim. Vede tamamladım bakalım beğenecek misiniz? :)
Fotoğrafını şimdi çektiğim için ışıktan dolayı tam net çıkmadı kusura bakmayın.

Bole ramın kenarlarına sizce böyle inciler yerleştireyim mi? yoksa boş mu kalsın arkadaşlar fikirlerinizi bekliyorum.


Hoşça kalın.
Bana Ulaşabileceğiniz Diğer Sosyal Hesaplarım
Bumerang - Yazarkafe

UYARI

Bu blogta yer alan tüm yazılar bana aittir. Söz konusu içerikler benim iznim olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz.
Blogger tarafından desteklenmektedir.