Sevgililer günü ben bugün için çok önceden beri hazırlanıyordum burdan  bakabilirsiniz. Ben hazırlanıyordum hazırlanmasına ama itiraf edey...

Sevgililer günü ben bugün için çok önceden beri hazırlanıyordum burdan bakabilirsiniz. Ben hazırlanıyordum hazırlanmasına ama itiraf edeyim ki eşimden hiç bir şey beklemiyordum. Şimdi yine bir sürü bahanelerle hediye almadan gelecek diye düşünüyordum ama her şeye rağmen ben yine de soframı hazırladım mumlarımı yaktım hediyemi elime aldım onu bekledim.

sevgililer günü sürprizi, sevgililer günü masası, sevgililer günü hediyesi,sevgililer günü
Eşim geldi masayı görünce önce sevindi sonra da suratını astı ve bana bakarak   'Aşkım ben hediye alamadım hava çok kötü olduğu için dışarı çıkamadım' dedi. O kadar ciddi söyledi ki bende inandım. Zaten demiştim ya hediye almasını hiç beklemiyorum diye, neyse fazla uzatmayayım biraz moralim bozuldu ama :( kendimi çabuk toplayıp çorbayı servis ediyordum ki bizimki elinde bir küçük hediye kutusu bana uzatıyor . O anda o kadar çok şaşırdım ki bir anda öylece elinde ki kutuya  bakakalmışım sonra bir anda irkildim elindeki kutuyu alıp hemen içine baktım içinde iki çift çok şık bir küpe duruyordu. Canım benim çok zevklidir zaten zevkine her zaman hayran olmuşumdur.


sevgililer günü sürprizi, sevgililer günü masası, sevgililer günü hediyesi,sevgililer günü

sevgililer günü sürprizi, sevgililer günü masası, sevgililer günü hediyesi,sevgililer günü
Pazar gününden başka güzel bir günümüz daha geçti. Ama sevgililer günü kutladığımızdan değil, o bahane bizim niyetimiz birbirimizi ne kadar çok sevdiğimizi göstermektir.Eeee bende de biraz romantiklik var tamam tamam itiraf ediyorum biraz değil çok, onun için hiç bir günü atlayamıyorum. Evlilik, doğum, sevgililer, tanışma,nişanlanma yıl dönümleri gibi bütün bu özel günlerin benim gözümde yerleri farklıdır. O günlerde illaki bir şeyler yapmalıyım yoksa kendimi kötü hissediyorum.

Hoşça kalın.
Bana Ulaşabileceğiniz Diğer Sosyal Hesaplarım
Bumerang - Yazarkafe

UYARI

Bu blogta yer alan tüm yazılar bana aittir. Söz konusu içerikler benim iznim olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz.
Blogger tarafından desteklenmektedir.