Biz anne ve babaların en güzel varlıklarıdır. Bir yuvaya çocuk gelince o yuvada şenlik, bereket, sıcaklık da onunla birlikte gelir. Yü...

Biz anne ve babaların en güzel varlıklarıdır. Bir yuvaya çocuk gelince o yuvada şenlik, bereket, sıcaklık da onunla birlikte gelir.

Yüce Rabbim tüm herkese annelik duygusunu tattırsın. Çünkü bu his anlatılmaz yaşanır. Annelik hissini, anlatmaya kelimeler yetmez.

Bizim yuvamızda da, bu güzel varlıklardan iki tane var. Onlar bizim  her şeyimiz, hayatımıza bu zamana kadar gelmiş ve de gelebilecek olan, en güzel ve en büyük servettir. Onların gelişi ile hayatımız renklendi.

Aşağıda, benim bu güzelliklerimden bir kaç kareler var..Onlar benim kabul olunmuş dualarımdır.... Allah'a binerce kez teşekkür ederim o pırlanta gibi yavruların annesi olarak beni layık gördüğü için...
Hoşça kalın.
Bana Ulaşabileceğiniz Diğer Sosyal Hesaplarım
Bumerang - Yazarkafe

UYARI

Bu blogta yer alan tüm yazılar bana aittir. Söz konusu içerikler benim iznim olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz.
Blogger tarafından desteklenmektedir.