14 Şubat sevgililer günü...  Evet bu gün tüm hanımları heyecanlandırdığı gibi beni de heyecanlandırıyor. Biz hanımlarda, bir özel gün...

 14 Şubat sevgililer günü...
 Evet bu gün tüm hanımları heyecanlandırdığı gibi beni de heyecanlandırıyor. Biz hanımlarda, bir özel gün takıntısı vardır. Eşlerimizin yada sevgililerimizin bu günlerde bize hediyeler almasını bizi şaşırtmasını çok severiz.
      Peki ya biz onlara hediye ve sürpriz yapıyor muyuz?... Ben eminim ki birçok kadın yapmıyordur. (Tabi ki de istisnalar kaideyi bozmaz.) Size bir şey itiraf edeyim mi? Bende bu güne kadar öyle idim. Hep eşimden beklerdim, kendim bir şey yapmazdım. Ancak doğum gününde, parfüm, kravat gibi sıradan hediyeler alırdım. Bu sefer düşündüm ki, eşimin bana bana sürpriz yapması nasıl hoşuma giderse bende aynı şekilde ona sürpriz yaptığımda onunda hoşuna gider diye düşündüm. Peki ne yapabilirdim, yine aynı şekilde sıradan hediyeler mi almalıydım?...


 Yok bu sefer çok farklı ve benim emeğimin olduğu bir şey olmalı idi yapacağım şey tamamen benim eserim olmalıydı. Bende bu şekilde düşünürken aklıma ona bir çiçek yapmak geldi.

    Bu nasıl mı aklıma geldi?... Aslında 14 Şubatta genellikle çiçek alınır. Aynı şekilde gidip bir çiçekçiden çiçek almak çok sıradanlık olurdu. Ama kendin uğraşıp yaptığında, gerçekten emek verdiğin için çoook özel olurdu.
                                                                               
                                                                                   
                                                                                                                                                  
                                                                      
          Bu yaptığım çiçekleri eşim daha görmedi. O evde değilken; işteyken ondan gizli gizli ördüm. Eeee o görmesin ki sürprizin bir anlamı olsun demi ama :))

Bakalım ona verince ne kadar şaşırıp ne kadar çok mutlu olacak.. :)


Hoşça kalın.
Bana Ulaşabileceğiniz Diğer Sosyal Hesaplarım
Bumerang - Yazarkafe

UYARI

Bu blogta yer alan tüm yazılar bana aittir. Söz konusu içerikler benim iznim olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz.
Blogger tarafından desteklenmektedir.