Sevgili NİLCE BİRŞEYLER bloğunun sahibi arkadaşım benim bloğuma gelip ödülün var dedi. Ben ki daha mimi yeni yeni öğrenmişken birde ödü...

ÖDÜL ALDIM:)

/
2 Yorumlar

Sevgili NİLCE BİRŞEYLER bloğunun sahibi arkadaşım benim bloğuma gelip ödülün var dedi. Ben ki daha mimi yeni yeni öğrenmişken birde ödül ortaya çıktı önce anlamadım bu ne acaba ne yapacam diye sonra diğer bloglardan da gördüğüme göre bunu da mim gibi bazı şeyler cevaplamam gerekiyormuş.

Evet şimdi bu ödülün kurallarını yerine getirelim...

1- SİZDE BU ÖDÜLÜ 11 BLOĞA GÖNDERİN
Ben bu ödülü tüm izleyicilerime göndermek istiyorum. Çünkü bence tüm blog yazan arkadaşlar blogları için bir çaba ve emek veriyorlar o sebepten bu ödüle fazlasıyla hak ediyorlar.

2-ÖDÜL ALDIKLARINI GİDİP BLOGLARA HABER VERMENİZ GEREKİYOR
:)) Ama ben 132 kişiye gönderdiğim için bu şıkkı yerine getiremeyeceğim. Üstelik başka bloglardanda ödül alanlar var şimdi kim aldı kim almadı bilemeyeceğim o sebepten bu postu okuyunca nasıl olsa haberleri olacaklar demi ama.:)

3-KENDİNİZLE İLGİLİ 7 GERÇEĞİ PAYLAŞIYORUZ
Hımm bir düşüneyim...... ilk aklıma gelen 7 şeyi söylüyorum. Umarım eşim bu postumu okumaz:)))
-inatçıyım
-duygusalım
-nazlıyım
-eşime mecburi bırakarak ev işi yaptırmak çok hoşuma gider:)) eee o ben erkeğim çalışıyorum diyerek yapmazsa bende onun için komple kurarak yaptırırım.
-aileme çok düşkünüm
-gezmeyi çok severim
- ve son olarak boş zamanlarımda blog ve face sayfası ile uğraşmaktan çok zevk alırım.

4-SİZE ÖDÜL VEREN KİŞİYE TEŞEKKÜR EDİN
Sevgili nilce birşeyler blog sahibi bana bu ödülü vermeye layık gördüğün için çook teşekkür ederim. Umarım bloğunda nice güzel paylaşımlarda bulunursun ve daha bir sürü ödüller alırsın.

5-ÖDÜL FOTOSUNU BLOĞUNUZA EKLİYORSUNUZ
İlk başa ekledim bile:) hıhıhı
veeee bitti

Hepinize Öpücükler


Diğer Benzer Yazılar

2 yorum:

Bumerang - Yazarkafe

UYARI

Bu blogta yer alan tüm yazılar bana aittir. Söz konusu içerikler benim iznim olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz.
Blogger tarafından desteklenmektedir.