Sevgili,  demlenmiş yaşam vede delinin dünyası  bloglarının sahibeleri olan arkadaşların ikisi de beni aynı mimle mimlemişler... Bende o s...

İKİ MİM BİR CEVAP

/
5 Yorumlar
Sevgili, demlenmiş yaşam vede delinin dünyası bloglarının sahibeleri olan arkadaşların ikisi de beni aynı mimle mimlemişler... Bende o sebepten ikisine de teşekkürlerimi iletiyorum vede cevaplamaya başlıyorum. gerçi biraz geç kalınmış bir mim, ama ancak fırsat bulabildim. Eeee iki çocuk annesi vede ev hanımı olan bir bloggerden ancak bu kadar olur hahaaaa:))

1-BLOĞUNDAN ÖDÜL ALDIĞIN KİŞİYE TEŞEKKÜR ET ONU LİNKLE GÖSTER 
Tekradan teşekkür ediyorum vede linklerini veriyorum demlenmiş yaşam öyküleri ve delinin dünyası

2-BURÇLARA İNANIYOR MUSUNUZ? BURCUNUZ NEDİR?
Burçlara inanırım. Tipik bir koç burcu kadınıyım neredeyse tüm özellikleri var bende, ama öyle her gün günlük olarak gazete vede netten takip etmem özelliklerinin genellemesine bakarım. 
3-HAYATTAKİ İDEALİNİZ, ULAŞMAK İSTEDİĞİNİZ EN SON NOKTA NEDİR?
Hayataki idealim iyi bir anne olmak bunun için elimden geleni yapıyorum umarım başara biliyorumdur. İleride çocuklarım büyüdüğü zaman onları huzurlu, mutlu vede iyi bir yerlerde gördüğüm zaman başardığıma ancak o zaman emin olabileceğim.4-AŞKA İNANIR MISINIZ? SİZCE AŞK NEDİR?
Aşka inanırım, bence aşk bir hayatta her şeyden zevk almanı sağlayan bir duygudur. Çünkü ancak aşık olduğun zaman kuşların, havanın, suyun insanın gözünde bir başka güzel gözükür vede değerleri yükselir.
5- HAYALLERİNİZ NELERDİR? HAYAL KURMAK NASIL BİR DUYGUDUR?
Hayal kurmayı 15 ile 20 li yaşlarımda çok yapardım ancak şimdileri pek yapmıyorum Allah'a şükür tüm hayallerim hemen hemen gerçekleşti. Şimdilerde ancak anılarımı düşünür oldum Buda bana hep halil cibranın sözünü hatırlatır 'bir insan hayal kurmaktan çok anılarını düşünürse o kişi yaşlanıyor demektir' yaşlılık korkusu postum da da yazmıştım.
İllaki bir hayalimi söylemek gerekiyorsa şu anlarda en büyük hayalim büyük bir ev satın almak bunu çok istiyorum Cenabı Allah umarım bu isteğimi de yerine getirir.
6- SİZCE GERÇEK BİR ARKADAŞIN ÖZELLİKLERİ NELER OLMALIDIR?
Gerçek bir arkadaş bence senin hatanı arayan değilde senin hatanı örten cinsten olmalı vede senin en büyük zorluklarında ihtiyacında hep yanı başında olamalı.7-HOBİLERİNİZ VAR MI? VARSA NELERDİR?
Hobilerim var. Örgü örmeyi çok severim, ailecek birlikte gezmek vede bir şeyler yapmak ve tabi ki de kitap okumak en çok sevdiğim şeyler, bunları benzer bir sürü şey ama özellikle bu sıraladığım şeyleri yapmaktan gerçekten de çok zevk alırım.


8- BENİM HAKKIMDAKİ DÜŞÜNCELERİNİ YAZAR MISIN?
Ben bu mimi, beni mimleyen iki arkadaş için cevapladığım-dan genelleme olarak söyleyeceğim ben bu blog ailesine katılalı fazla bir zaman olmadı ama yinede ama çok sıcak vede iyi kişilerle tanıştım. Gerçi her ne kadar tanımasam yüz yüze görüşemesem de yazdıkları post vede yaptıkları yorumlardan da anladığım kadarıyla kanımın kaynadığı kişiler oldu işte o kişilerden ikisine bu iki değerli bloğun sahipleri olan arkadaşlarım.

Hoşça kalın.
Bana Ulaşabileceğiniz Diğer Sosyal Hesaplarım


Diğer Benzer Yazılar

5 yorum:

 1. Samimi ve içten yanıtlarınız ve güzel sözleriniz için teşekkürler...
  Bu arada Allah inşallah size ev almayı nasip eder...
  Sevgilerimle...

  YanıtlaSil
 2. Canım cevaplar çok güzel, umarım o büyük evine kavuşursun. Halil cibraninin sözünü de çok sevdim ve çok doğru gerçekten de.Mimlediğin için teşekürler en kısa zaman da cevaplıyacam

  YanıtlaSil
 3. Ya ben çok mutlu oldum :)Hislerimiz karşılıklıymış :)En kısa zamanda cevaplayacağım .Öpüldünüz ...

  YanıtlaSil
 4. Gülüm mimi cevapladım Sevgiler...Bu arada Allah gönlüne göre versin...

  YanıtlaSil
 5. Güzel yorumların ve düşüncelerin için teşekkür ederim ablacım :) Güzel bir mim olmuş zevk alarak okudum sevgiler :)

  YanıtlaSil

Bumerang - Yazarkafe

UYARI

Bu blogta yer alan tüm yazılar bana aittir. Söz konusu içerikler benim iznim olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz.
Blogger tarafından desteklenmektedir.