Biz anne ve babaların en güzel varlıklarıdır. Bir yuvaya çocuk gelince o yuvada şenlik, bereket, sıcaklık da onunla birlikte gelir. Yü...

EVLATLARIMIZ

/
9 Yorumlar
Biz anne ve babaların en güzel varlıklarıdır. Bir yuvaya çocuk gelince o yuvada şenlik, bereket, sıcaklık da onunla birlikte gelir.

Yüce Rabbim tüm herkese annelik duygusunu tattırsın. Çünkü bu his anlatılmaz yaşanır. Annelik hissini, anlatmaya kelimeler yetmez.

Bizim yuvamızda da, bu güzel varlıklardan iki tane var. Onlar bizim  her şeyimiz, hayatımıza bu zamana kadar gelmiş ve de gelebilecek olan, en güzel ve en büyük servettir. Onların gelişi ile hayatımız renklendi.

Aşağıda, benim bu güzelliklerimden bir kaç kareler var..Onlar benim kabul olunmuş dualarımdır.... Allah'a binerce kez teşekkür ederim o pırlanta gibi yavruların annesi olarak beni layık gördüğü için...
Hoşça kalın.
Bana Ulaşabileceğiniz Diğer Sosyal Hesaplarım


Diğer Benzer Yazılar

9 yorum:

 1. MAŞALLAH.Rabbim mutluluğunuzu daim etsin.

  YanıtlaSil
 2. allah bağışlasın uzun ömürler versin

  YanıtlaSil
 3. amiiin. Teşekkür ederim canım

  YanıtlaSil
 4. canım tanıştığıma memnun oldum
  :)
  şirin aile mutlu mesut olun
  bana da beklewrim.

  YanıtlaSil
 5. TEŞEKKÜR EDERİM. BENDE MEMNUN OLDUM :)

  YanıtlaSil
 6. amin cümlemizin ki ile birlikte

  YanıtlaSil
 7. Allah bağışlasın sağlıklı uzun ömürler versin

  YanıtlaSil
 8. amin cümlemizinkiler ile inşallah

  YanıtlaSil

Bumerang - Yazarkafe

UYARI

Bu blogta yer alan tüm yazılar bana aittir. Söz konusu içerikler benim iznim olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz.
Blogger tarafından desteklenmektedir.